Пятница, 15-11-2019, 19:12
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 76
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

У туристичній індустрії в Україні працюють більш як 100 тисяч осіб
[ ]
На сьогодні в туристичній індустрії в Україні працюють більш як 100 тисяч осіб, а з урахуванням інших галузей господарства – транспорту, торгівлі, зв’язку – туризм надає роботу 1,8-2 млн. осіб.
Про це повідомив Голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля на засіданні “круглого столу” на тему “Відпочинь-2006! Як українцям цікаво провести літо і приємно відпочити?”, який відбувся у Києві.

В Україні з функціонуванням туризму безпосередньо пов’язано життєдіяльність понад 40 галузей економіки і близько 10-15% населення України, сказав Голова Держтуризмкурортів.

А.Пахля зазначив, що у минулому році світова індустрія туризму створила більш як 200 мільйонів робочих місць і виробила більш як 10% світового валового внутрішнього продукту. Він зауважив, що вартість створення одного робочого місця в туризмі майже в 20 разів менша, ніж у промисловості.

За словами Голови Держтуризмкурортів, туризм в Україні виконує дві основні функції: здійснює економічну діяльність спрямовану на отримання прибутку, збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, збільшення кількості робочих місць, розвиток внутрішнього і зовнішнього ринків, а також здійснює виховну та освітянську функції. Саме тому туризм проголошено одним з пріоритетних напрямків розвитку національної культури й економіки.

А.Пахля зауважив, що головною метою розвитку туризму в Україні є створення продукту, конкурентноспроможного на світовому ринку, здатного задовольнити туристичні потреби населення країни, забезпечити комплексний соціально-економічний розвиток територій за умови збереження екологічної рівноваги та історико-культурної спадщини.

Голова Держтуризмкурортів також сказав, що у минулому році більш як на 10% зросла кількість іноземних туристів, які приїхали до України: “Сьогодні стає модним відпочивати в Україні. До нашої держави їдуть. В Україні скоро має розпочатися туристичний бум”.

“Отже, туризм в Україні дійсно має хороші перспективи. Україна має всі природно-рекреаційні та історико-культурні передумови для інтенсивного розвитку внутрішнього та в’їзного туризму. Впевнений, що ми досягнемо сталого розвитку цієї сфери і туризм посяде чільне місце у вітчизняній економіці”, - наголосив А.Пахля.

Довідка. Всього в Україні зареєстровано 4 851 суб’єкт туристичної діяльності. За останні півроку ліцензії отримали 780 суб’єктів. Організований туризм становить 10% від загального туристичного потоку, 8% - діловий туризм, 82% - індивідуальні подорожі.

Україна має розвинуту мережу санаторно-курортних закладів (санаторії, санаторії-профілакторії, пансіонати, будинки та бази відпочинку), яка налічує 3,2 тисячі суб’єктів господарювання.

В Україні нараховується 150 тисяч пам’яток культури, історії, археології, містобудування і архітектури, палацово-паркового мистецтва, понад 300 музеїв та понад 500 замків. У нашій державі створено 7 національних історико-культурних заповідників, 11 національних природних парків, 4 біосферні заповідники, 17 державних природних заповідників, численні заказники, дендропарки.

Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 465 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика