Пятница, 15-11-2019, 18:06
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 76
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

Україна і Узбекистан розроблятимуть перспективні спільні туристичні маршрути
[ ]
У Києві відбулася зустріч Голови Державної служби туризму і курортів Анатолія Пахлі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Ілхомом Хайдаровим.
І.Хайдаров під час зустрічі висловив значну зацікавленість у розвитку співробітництва між державами у сфері туризму, зокрема, у рамках підготовки відповідних фахівців та наголосив на необхідності збільшення потоку узбекських туристів в Україну. Надзвичайний і Повноважний Посол зауважив, що українські курорти мають величезний потенціал для туристів з Узбекистану. І.Хайдаров також розповів про туристичні принади Узбекистану, які можуть бути цікавими для українських туристів, зокрема, давні міста: Самарканд, Ташкент, Бухара, Хіва та інші.

А.Пахля під час зустрічі зазначив, що Україні та Узбекистану варто розвивати співробітництво у питаннях реалізації інвестиційних проектів, створення спільних підприємств у сфері туризму, розвитку готельного господарства, підготовки відповідних кадрів та багатьох інших аспектах туристичної діяльності. Голова Держтуризмкурортів особливо наголосив на необхідності розвитку співробітництва у питаннях створення сприятливого туристичного інформайційного поля, реклами туристичного продукту обох держав. “Ми зацікавлені у просуванні рекламного продукту України і можливостей українського туризму”, - зауважив А.Пахля.

Голова Держтуризмкурортів наголосив на необхідності створення спільної робочої групи з питань туризму, розвивати пізнавальний, оздоровчий, студентський, сільський та інші види туризму між державами, брати активну участь у рекламних кампаніях можливостей туристичної сфери обох країн, налагоджувати обмін туристичною інформацією.

Під час зустрічі сторони обговорили стан та перспективи розвитку туристичної галузі України, загальний стан розвитку туризму між Україною та Узбекистаном, питання оптимізації співробітництва у сфері туризму між двома країнами та засоби стимулювання двосторонніх туристичних обмінів.

Сторони домовились сприяти розробці перспективних спільних туристичних маршрутів, враховуючи туристів з третіх країн, з метою збільшення обсягів туризму між двома країнами та оптимізації авіаперевезень туристів через розширення прямих регулярних і чартерних авіарейсів за маршрутом Київ-Ташкент-Київ та іншими містами України та Узбекистану. Зокрема, таке співробітництво відбуватиметься в рамках проекту Всесвітньої туристської організації (ЮНВТО) та ЮНЕСКО “Туризм по Шовковому шляху”.

Учасники зустрічі відзначили перспективність розвитку екзотичних і екстремальних видів туризму, мисливства, кінних турів, гірських подорожей для залучення більшої кількості туристів.

На зустрічі також наголошувалося на необхідності участі на регулярній і взаємній основі у міжнародних рекламно-інформаційних, науково-практичних, інвестиційних туристичних заходах: семінарах, конференціях, форумах, ярмарках, біржах, салонах, що проводяться на території країн, з метою забезпечення постійної присутності на туристичному ринку партнера, налагодження прямого партнерства між туристичними підприємствами й організаціями України та Узбекистану.

Зокрема, українська сторона запросила державні органи по туризму, туристичні підприємства та організації Узбекистану взяти участь у Міжнародному туристичному салоні “Україна”, що проходить щорічно у жовтні (цього року – 11-13 жовтня у м. Києві) під егідою Державної служби туризму і курортів та Всесвітньої туристської організації і Міжнародній виставці “Україна – Подорожі та Туризм UITT” у квітні 2007 року в м. Києві. У свою чергу узбекська сторона запросила представників українського туризму до участі у міжнародній виставці “Великий шовковий шлях” 24-26 жовтня в Узбекистані.

У зв’язку з цим допомога Посольств двох країн у постійному інформуванні про стан туристичної індустрії, пропозиції сторін щодо розвитку співробітництва, проведення туристичних заходів в обох державах сприяли б розбудові туристичних зв’язків між Україною та Узбекистаном, йшлося на зустрічі.

У зустрічі також брали участь радник з торговельно-економічних питань Посольства Республіки Узбекистан в Україні Салахітдін Саліхов, начальник управління розвитку туризму і курортів Держтуризмкурортів Андрій Шенін, начальник відділу міжнародних зв’язків Держтуризмкурортів Ельвіра Слободенюк і начальник відділу інформаційно-рекламної діяльності Держтуризмкурортів Людмила Паленко, прес-секретар Держтуризмкурортів Артем Стельмашов.

Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 464 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 4.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика