Четверг, 14-11-2019, 12:35
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 76
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

28 липня в Одесі відбудеться фінал конкурсу краси Miss Tourism International
[ ]
28 липня 2006 року в Одесі відбудеться світовий фінал VI офіційного міжнародного конкурсу краси «Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea 2006».
Про це повідомили на прес-конференції у Києві, в якій взяли участь заступник Голови Державної служби туризму і курортів Сергій Сьомкін, генеральний директор Національного комітету “Міс Україна – Південь” Тетяна Савченко, “Міс преса” та «Model of the Planet» на конкурсі краси «Miss Tourism Planet» (Афіни, Греція, 5 липня 2006 року) Марися Горобець, прес-секретар Державної служби туризму і курортів Артем Стельмашов, конкурсантки, представники оргкомітету.
Заступник Голови Держтуризмкурортів Сергій Сьомкін висловив сподівання, що міжнародний конкурс краси «Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea», який щорічно проходить в Україні, стане вагомим внеском у справу популяризації туристичної діяльності в Україні, а також допоможе у створенні нового іміджу українського туристичного продукту, конкурентноспроможного як в нашій державі, так і за кордоном. С.Сьомкін побажав учасницям натхнення, наполегливості у досягненні мети, невичерпного оптимізму та нових відкриттів.
Заступник Голови Держтуризмкурортів зазначив, що “туризм з кожним роком відіграє все більшу роль в житті нашої держави. Завдяки розвитку туризму Україна стає все більш відомою як перспективний туристичний напрямок, як держава з багатою історією та культурою”.
С.Сьомкін наголосив, що туризм – це не лише подорожі та відпочинок для мільйонів українців та іноземних гостей, а й важливий чинник соціально-економічного розвитку кожної держави. “Туризм називають соціальним феноменом ХХ століття, бо це сфера життя, яка втягує у свою орбіту мільйони людей, багато галузей, сприяє міжнародним обмінам і суто людським контактам”, - зауважив заступник Голови Держтуризмкурортів.
С.Сьомкін нагородив Т.Савченко і М.Горобець почесними грамотами Державної служби туризму і курортів.
У фінальному етапі конкурсу, який триває з 19 по 29 липня, візьмуть участь представниці Гани, Греції, Данії, Естонії, Канади, Кіпру, Латвії, Македонії, Молдови, Нігерії, Норвегії, Росії, Угорщини, України, Фінляндії та Франції. Вперше кращій українській учасниці буде присвоєно титул “Міс Туризм України”.
У складі журі конкурсу відомі представники культури, мистецтва, шоу-бізнесу України і головні редактори провідних ЗМІ.
У концертній програмі шоу: виступ учасниць у національних костюмах, показ колекцій одягу популярних українських дизайнерів, учасників Fashion Week у Києві, традиційний вихід учасниць в бікіні.
У рамках підготовки до конкурсу передбачається широка програма для учасниць: прес-конференції, низка благодійних акцій, ознайомлення з історичними і культурними принадами Києва і Одеси, відпочинок на березі Чорного моря. Вже відбулися підконкурси “Міс Бікіні” (перемогла представниця Фінляндії) і “Міс диско” (перемогла представниця Угорщини). Фінальне шоу відбудеться в Одесі 28 липня у ресторанному комплексі “Columbus” (8,5 ст. В. Фонтану, яхт-клуб).
Конкурс відбувається в Україні щорічно з 2001 року. За ці роки у ньому брали участь представниці Азербайджану, Бразилії, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Греції, Грузії, Гвінеї, Естонії, Ефіопії, Ізраїлю, Індії, Латвії, Китаю, Кіпру, Македонії, Молдови, Нігерії, Німеччини, Перу, Росії,Судану, Сірії, Таджикістану, Філіппін, Фінляндії, Швеції та України.
Основною метою конкурсу є популяризація туристичного сектору економіки України, залучення туристів до України, розвиток інфраструктури туристичного бізнесу в Україні, формування позитивного іміджу нашої країни як туристичної держави, укріплення дружніх і культурних зв’язків між державами, а також залучення туристів з різних куточків планети до України.
За докладнішою інформацією звертайтеся до оргкомітету конкурсу: Україна, 65011, м. Одеса, вул. Єврейська, 32, тел./факс +38 (0482) 22-42-46, тел. +38 (0482) 37-14-36, e-mail: miss-ukraine-south@eurocom.od.ua, сайт: miss-tourism-ukraine.int.com.ua.
Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 487 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика