Пятница, 15-11-2019, 18:09
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 76
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

У Держтуризмкурортів підвели підсумки першого півріччя
[ ]
У Державній службі туризму і курортів провели нараду з питань підведення підсумків роботи Служби за перше півріччя 2006 року за участі всіх працівників установи. У нараді взяв участь заступник Міністра культури і туризма Ігор Приставський.
Голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля зауважив, що туризм сьогодні є однією зі сфер економіки, яка має потенціал стати однією з найприбутковіших у народногосподарському комплексі України. Але це можливо лише за умови відповідних вкладень у туризм.
А. Пахля повідомив, що вже підготовлені та подані розрахунки і обґрунтування для формування попередніх показників Держтуризмкурортів до проекту Державного бюджету на 2007 рік, підготовлений план заходів Служби з відповідним фінансуванням кожного заходу на 2007 рік.
Голова Держтуризмкурортів зазначив, що Служба протягом першої половини 2006 року розробила ряд проектів законів, нормативно-правових та регуляторних актів, частину з яких вже прийнято, а саме: постанову Кабінету Міністрів України від 15.03.06 №297 «Про порядок надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.07.06 № 373-р "Про затвердження плану заходів щодо державної підтримки розвитку сільського туризму на 2006-2010 роки", наказ Держспоживстандарта України від 28.02.06 №54 "Про затвердження Національного стандарту ДСТУ 4527:2006 «Послуги туристичні. Засоби розміщення. Терміни та визначення” та зміни до наказу Державної туристичної адміністрації України від 06.06.05 № 50 "Про затвердження порядку оформлення ваучера на надання туристичних послуг та його використання" (про необов’язковість ваучера). У Держтуризмкурортів також опрацьовано проект Концепції розвитку туризму і курортів в Україні, в якій визначено перспективи і напрями розвитку внутрішнього і міжнародного туризму
А. Пахля наголосив, що з метою виконання поставлених перед Службою завдань на даному етапі особливу увагу слід приділити активізації роботи щодо доопрацювання та внесення на розгляд Уряду проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про туризм” та проекту Ліцензійних умов провадження ліцензійної діяльності, а також щодо підготовки проектів Державної програми розвитку туризму і курортів на 2007-2016 роки, міжгалузевої програми "Пізнай свою країну", національних стандартів, підготовці пропозицій щодо забезпечення створення та ведення туристичних реєстрів, фінансування робіт із ведення цих реєстрів. Крім того, А. Пахля зазначив, що необхідно активізувати роботу щодо створення закордонних туристичних представництв.
На нараді за підсумками півріччя поінформували, що за даними ліцензійного реєстру суб’єктів туристичної діяльності станом на 1 липня 2006 року ліцензії на туроператорську та турагентську діяльність отримало 3 984 суб’єктів господарювання, з них у дії 3 881. У першому півріччі 2006 року видано 910 ліцензій суб’єктам господарювання (у першому півріччі 2005 р. - 663), з них: на турагентську діяльність - 599 (437), на туроператорську діяльність – 237 (155), на туроператорську діяльність (внутрішній та в’їзний туризм) – 74 (71), за порушення ліцензійних умов анульовано ліцензій 52 суб’єктам туристичної діяльності, визнано недійсними ліцензій 75 суб’єктам туристичної діяльності. Протягом звітного періоду підготовлено та проведено 12 засідань Ліцензійної комісії Держтуризмкурортів.
Згідно з реєстром відсертифікованих підприємств, станом на 1 липня 2006 року пройшли сертифікацію 1048 підприємств, у т.ч.: п’ятизіркових – 4, чотиризіркових – 27, тризіркових – 85, двозіркових – 52, однозіркових – 33, решта 847 підприємств мають сертифікат на відповідність вимогам безпеки.
Також розроблено проекти міжурядових і міжвідомчих угод про співробітництво у галузі туризму з понад 20 країнами світу, що є для України перспективними туристичними ринками, активно ведеться переговорний процес з їх укладання. Станом на 15 травня 2006 року укладено 43 відповідні угоди.
На нараді також було оголошено наказ про заохочення працівників за підсумками роботи в першому півріччі.
Довідка. Державна служба туризму і курортів (Держтуризмкурортів) є урядовим органом державного управління, який утворено у складі Міністерства культури і туризму України (МКТ) (постанова Кабінету Міністрів України від 12.07.05 № 564). З 18 січня 2006 року Головою Державної служби туризму і курортів призначено Пахлю Анатолія Івановича.
Державна служба туризму і курортів
Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 827 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика