Пятница, 15-11-2019, 19:10
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 76
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

У Держтуризмкурортів відкрили першу в Україні "Туристичну фотогалерею"
[ ]
Державна служба туризму і курортів і Національна туристична організація України відкрили першу в Україні “Туристичну фотогалерею”.
У відкритті фотогалереї взяв участь перший заступник Голови Держтуризмкурортів Юрій Зубко.
На відкритті поінформували, що “Туристична фотогалерея” представлятиме кращі роботи як українських, так і іноземних фотохудожників на туристичну тематику. Подібної спеціалізованої фотогалереї в Україні поки що не було. Потреба у її відкритті виникла з активним розвитком вітчизняного туристичного ринку, адже кожен регіон має своє неповторне туристичне обличчя.
У кожної з областей є фотоальбоми та країзнавчі видання, які через фотографію знайомлять наших громадян з історією та культурою свого краю. На жаль, їх важко побачити поза даним регіоном. Регіональні туристичні путівники тільки починають сьогодні з’являтися на вітчизняному ринку.
Саме цьому завданню – знайомству через фотографію з туристичним потенціалом регіонів України, і сприятиме “Туристична фотогалерея”. Крім того, передбачається організація виїзних фотоекспозицій під час регіональних туристичних виставок та інших туристичних заходів.
Національна туристична організація України спільно з Держтуризмкурортів планують розробити Всеукраїнський фотоконкурс “Перлини туристичної України”, переможці якого щороку визначатимуться 27 вересня на День туризму України.
Сьогодні “Туристична фотогалерея” відкривається фотовиставкою “Україна туристична” фотографа Національної туристичної організації України Євгена Тимченка. На виставці представлені 23 фотороботи, на яких зображено туристичні об’єкти дев’яти регіонів України, а саме: Києва, Криму, Волинської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Чернігівської, Черкаської та Херсонської областей. Фотороботи є результатами поїздок журналістів під час прес-турів згаданими областями. На сьогодні у фотоархіві Національної туристичної організації України зберігається декілька тисяч фотографій, які відображають туристичний потенціал більшості областей України.
Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 823 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика