Пятница, 15-11-2019, 18:25
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 76
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

Голова Держтуризмкурортів посвятив у студенти першокурсників Інституту туризму ФПУ
[ ]
Голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля взяв участь у церемонії урочистого посвячення в студенти першокурсників Інституту туризму Федерації профспілок України, яке відбулося на Чернечій горі у м.Канів Черкаської області.
А. Пахля вручив кожному першокурснику студентський квиток і залікову книжку. Учасники заходу також поклали квіти до могили Тараса Шевченка.
Вдруге поспіль посвячення першокурсників Інститу туризму ФПУ відбувається у Каневі. До цього чотири роки поспіль посвячення відбувалося на найвищій вершині Карпат - г. Говерла, у 2004 році - у географічному центрі Європи.
У своєму виступі перед студентами Голова Держтуризмкурортів наголосив, що туристична сфера сьогодні є потужним фактором соціально-економічного розвитку регіонів та країни в цілому. Це зумовлює необхідність зміцнення не тільки матеріально-технічної бази існуючих підприємств і сервісної інфраструктури, але й росту науково-методичного забезпечення туризму та створення сучасної галузевої системи підготовки висококваліфікованих кадрів.
А. Пахля побажав усім студентам і представникам професорсько-викладацького складу натхнення в роботі та навчанні, здоров’я, добробуту, активного розвитку туризму та новаторських підходів до роботи: “Майбутнім працівникам туризму бажаю цікавого процесу навчання, високих оцінок та глибоких знань, а професорсько-викладацькому складу – наукових звершень та успіхів у важливій роботі по навчанню та вихованню кадрів туристичної сфери”.
Голова Держтуризмкурортів висловив упевненість, що майбутні фахівці зможуть задовольнити постійно зростаючу потребу суспільства в організації якісного і змістовного відпочинку, широкій популяризації традицій і звичаїв українського народу. “Сподіваюсь, що разом ми виведемо Україну у число лідерів світового туризму”, - завершив свій виступ А. Пахля.

Державна служба туризму і курортів

Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 694 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика