Пятница, 29-03-2024, 10:33
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 82
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

Генеральний секретар Всесвітньої туристської організації відвідав Київ
[ ]
У Києві відбулася зустріч Міністра культури і туризму України Ігоря Ліхового з Генеральним секретарем Всесвітньої туристської організації (ЮНВТО) Франческо Франжіаллі.
У зустрічі брали участь заступник Міністра культури і туризму України Ігор Приставський і Голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля.
Учасники зустрічі привітали Ф. Франжіаллі з переобранням на посаду Генерального секретаря Всесвітньої туристської організації на період 2006 - 2009 рр., зазначивши, що за період його перебування на цій посаді (1997 – 2005 рр.) було досягнуто якісно нового рівня співробітництва України та ЮНВТО, склався високий рівень взаєморозуміння та продуктивний характер діалогу між нашою державою та цією організацією. За роки членства України у Всесвітній туристській організації наша держава активно підтримувала прогресивні кроки ЮНВТО, спрямовані на розвиток як світового туризму в цілому, так і на розбудову туристичного потенціалу України.
Ф. Франжіаллі висловив вдячність за сплату внеску України як Дійсного члена ЮНВТО в загальний фонд Організації за 2006 фінансовий рік і додав, що на даний час Україною виконані усі фінансові зобов’язання щодо сплати щорічних членських внесків до ЮНВТО.
Генерального секретаря ЮНВТО було поінформовано про збільшення обсягів туризму в Україні. Так, за статистичними даними, отриманими згідно з рекомендаціями Всесвітньої туристської організації, Україну в 2005 році відвідали понад 17 млн. іноземних туристів, понад 16 млн. туристів з України виїжджали за кордон.
Обсяг туристського споживання (споживання товарів та послуг туристичної та інших галузей економіки) в Україні становить щороку понад 37 млрд. грн. (біля 7,4 млрд. доларів США), у тому числі за рахунок в`їзного туризму – близько 30 млрд. гривень (6,0 млрд. дол. США).
Українська сторона висловила сподівання на подальше безпосереднє супроводження з боку Всесвітньої туристської організації спільного проекту по розробці та реалізації Генерального плану розвитку туризму в Україні, що передбачав би ефективну допомогу ЮНВТО у формуванні мережі міжнародного партнерства, у тому числі фінансового, через залучення Програми розвитку ООН (ПРООН), фінансових структур, технічної допомоги та інвесторів.
На зустрічі поінформували, що Україна підтримує діяльність ЮНВТО щодо сприяння лібералізації формальностей (візових, прикордонних, митних тощо), пов’язаних з туристичними пересуваннями, та сподівається на сприяння з боку ЮНВТО у спрощенні процедури організації туристичних поїздок громадян України до основних туристичних центрів, у тому числі до країн ЄС. Разом з тим було зазначено, що впродовж останніх років надзвичайно гострою і нагальною залишається проблема оформлення віз громадянам України, насамперед дітям, студентам та молоді, які з метою туризму виїжджають за кордон, а також здійснення відповідної акредитації туристичних підприємств у консульствах іноземних держав в Україні.
Генеральний секретар Всесвітньої туристської організації висловив стурбованість з цього питання з огляду на розширення Європейського Союзу на схід та запровадження у цьому зв’язку більш складної процедури отримання віз українським громадянам. Ф.Франжіаллі зазначив, що відповідно до документів ООН щодо туризму, зокрема Загальної декларації прав людини, Хартії туризму, рішень Гаазької конференції, Глобального етичного кодексу туризму, визнається право кожної людини вільно пересуватися, необхідність реалізації заходів, спрямованих на сприяння туристичним подорожам.
Сторони погодилися, що будь-які бар’єри та обмеження, насамперед візові, прикордонні, митні, негативно позначаються саме на цивілізованому туризмі, зменшуючи туристичні потоки та формуючи несприятливий імідж країни.
Ф.Франжіаллі зазначив, що протягом майже чотирьох років на міжнародний туризм негативно впливають деякі геополітичні події. Зокрема, події в США 11 вересня, проблеми безпеки, тероризм, війна в Іраку, ізраїльсько-палестинский конфлікт, стихійні лиха, епідемії пташиного грипу та атипічної пневмонії. Але все ж таки туристична індустрія не зазнала краху. Туризм – найдинамічніша галузь у світі, кількість міжнародних туристів зросла в середньому на 4 % за рік, у 2005 році вона сягнула 808 мільйонів, приріст становив 5,5 %. Протягом останніх 16 років прибутки від міжнародного туризму зростали в середньому на 9 % за рік, у 2004 році вони сягнули 622 мільярдів дол. США.
Українська сторона наголосила, що основна увага у реалізації державної політики в галузі туризму приділяється розбудові туристичної інфраструктури та зазначив, що поряд з цим ведеться робота з забезпечення міжнародних стандартів якості туристичних послуг, всебічного задоволення потреб споживачів туристичних послуг, а також посилення економічної складової туристичної сфери.
Сторони погодилися, що членство України в ЮНВТО якісно вплине на розбудову туристичної галузі держави, сприятиме сталому соціально-економічному розвитку України, її інтеграції у європейське співтовариство.
Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 1324 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика