Пятница, 15-11-2019, 18:37
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 76
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

Україну відвідав Президент Європейської туристичної комісії
[ ]
У Києві відбулася зустріч заступника Міністра культури і туризму України Ігоря Приставського і Голови Державної служби туризму і курортів Анатолія Пахлі з Президентом Європейської туристичної комісії, керівником Австрійського національного туристичного офісу Артуром Оберашером.

З української сторони у зустрічі також взяв участь заступник Голови Держтуризмкурортів Сергій Сьомкін, а з австрійської - заступник керівника Австрійського національного туристичного офісу Флоріан Зенгстшмід і директор представництва Австрійського національного туристичного офісу в Україні Марина Нагайчук.

Під час зустрічі сторони обговорили спільні українсько-австрійські інвестиційні проекти, залучення австрійських інвестицій у розбудову інфраструктури туризму нашої країни, питання рекламно-інформаційної співпраці, а також концептуальні засади і організаційно-фінансові аспекти створення українсько-австрійського Інституту дослідження прабатьківщини слов'ян. Сторони висловилися щодо доцільності залучення українських і австрійських академічних інститутів, таких як Інститут літератури та Інститут історії НАНУ, а також Інститут славістики у м. Відень, до участі у проекті створення Інституту дослідження прабатьківщини слов'ян як співзасновників. Це дало б можливість створити координаційну групу як наукову платформу для розробки концепції створення Інституту, програм його діяльності, провадження досліджень.

На зустрічі такош йшлося про те, що у 2005 році Україну відвідало 20,3 тис. туристів з Австрії. Порівняно з 2004 роком кількість австрійських туристів зросла в 1,5 рази.

Довідка. Європейська туристична комісія заснована у 1948 році і є однією з провідних галузевих структур ЄС, що налічує у якості членів 34 європейські країни – як члени ЄС, так і кандидати. Головною метою ЄТК є створення спільного поля європейського туризму через проведення відповідної політики та діяльності, насамперед рекламно-інформаційної, з просування інтегрованого іміджу та корпоративного турпродукту об'єднаної Європи на світовому ринку.

Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 796 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика