Пятница, 15-11-2019, 18:04
 
Начало Каталог файлов Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость" · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 76
Каталог файлов
» Файлы » Новини туризму

Відбулася зустріч кервників Міністерств культури і туризму України і Туреччини
[ ]
У Києві відбулася зустріч Першого заступника Міністра культури і туризму Турецької Республіки Мустафи Ісена з заступниками Міністра культури і туризму України Ігорем Приставським та Ольгою Костенко, а також Головою Державної служби туризму і курортів Анатолієм Пахлею.

М. Ісен зазначив, що двостороннє співробітництво в галузі туризму має сталий та системний характер, результатом чого є постійне збільшення туристичних обмінів між Україною та Туреччиною. Так, протягом І півріччя 2006 року до України в’їжджало 27,4 тис. туристів з Туреччини, що на 23 % більше, ніж за аналогічний період 2005 року. За весь 2005 рік Україну відвідало 45,5 тис. туристів з Туреччини. У порівнянні з 2004 роком кількість турецьких туристів зросла на 6,6 % завдяки збільшенню числа поїздок з організованого туризму в 1,5 рази.

Перший заступник Міністра культури і туризму Турецької Республіки наголосив на наявності добросусідських відносин між народами, схожості природно-кліматичних умов, що може успішно використовуватися при створенні спільного конкурентноспроможного турпродукту та його просуванні на міжнародному ринку.

М. Ісен підкреслив, що туризм є високоприбутковим сектором економіки, що приносить багатомільярдні доходи до бюджету держави та є чинником підвищення міжнародного авторитету країни. Тому Урядом Туреччини проводиться цілеспрямована політика стимулювання туристичної діяльності, оптимізації інфраструктурних і транспортних умов прийому туристів, активізації просування турецького турпродукту на міжнародному ринку, на реалізацію якої на регулярній щорічній основі виділяються бюджетні кошти. Так, у 2005 році лише рекламний бюджет Міністерства культури і туризму Туреччини становив 70 млн. дол. США (загальний бюджет Міністерства – 80 млн. дол. США). При цьому вкладений у рекламу 1 дол. США дає 25 дол. США прибутку.

З огляду на зазначене та у зв’язку з тим, що туризм є провідною галуззю економіки Туреччини, було прийнято рішення про об’єднання Міністерства туризму та Міністерства культури Туреччини в єдиний орган виконавчої влади з метою створення допоміжних механізмів збереження культурної спадщини країни. Міністерство культури і туризму Турецької Республіки розглядає туризм як інструмент ефективного використання культурного потенціалу та перетворення його на турпродукт, конкурентоспроможний на міжнародному ринку, з метою залучення більшої кількості іноземних туристів до відпочинку в Туреччині та збільшення валютних надходжень до державного бюджету.

Українська сторона під час зустрічі висловила сподівання, що кількість турецьких туристів, які відвідують Україну, неухильно зростатиме з року в рік. У зв’язку з цим українська сторона надалі плануватиме посилення присутності українського турпродукту на ринку партнера та передбачатиме, за умови належного фінансування, представлення України на міжнародних туристичних заходах, що відбуватимуться у Туреччині, з метою розширення прямих контактів між туристичними підприємствами двох країн.

Також українська сторона запросила турецьку до участі у 13-му Міжнародному туристичному салоні «Україна’2006», що відбудеться 11 – 13 жовтня 2006 року і звернулася до турецької сторони з пропозицією щодо представлення туристичного потенціалу Туреччини національним стендом під егідою Міністерства культури і туризму на цьому та наступних щорічних туристичних салонах "Україна".

М. Ісен поінформував, що у Туреччині створено Спілку інвесторів у галузі туризму, основним завданням якої є ведення інвестиційної діяльності в країні, але контроль за діяльністю Спілки здійснює Міністерство культури і туризму Туреччини.

Турецька сторона також відзначила великий інтерес серед громадян Туреччини до поїздок в Україну та повідомила про готовність розглянути можливості розширення мережі авіасполучень через започаткування прямих регулярних і чартерних авіарейсів між багатьма містами України та Туреччини.

Сторони відзначили перспективи розвитку співробітництва у сфері підготовки та підвищення кваліфікації туристичних кадрів, зокрема, працівників державних туристичних відомств, керівників туристичних підприємств, персоналу готельних господарств і студентів туристичних професій. Вони також визнали за доцільне здійснення обміну фахівцями туристичної галузі, проведення спільних навчальних та стажувальних програми і курсів, обмін досвідом роботи з питань організації туристично-екскурсійної справи, підготовки фахівців з туристичного маркетингу та менеджменту готельного господарства.

Крім того, сторони обговорили питання проведення Днів культури України в Туреччині та Тижнів турецької культури в Україні.

Категория: Новини туризму | Добавил: stelmashow | Автор: Стельмашов Артем
Просмотров: 785 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Категории каталога
Про StelmaShow [7]
Новини туризму [21]
Крим [8]
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика