![](http://www.umsobor.org/images/stories/klich.jpg)
Віталій Кличко, голова Київської організації ВГО «Український Молодіжний Собор» Артем Стельмашов та представники громадських організацій Києва підписали Меморандум про спільні дії. Віталій Кличко, голова Київської організації ВГО «Український Молодіжний Собор» Артем Стельмашов і представники громадських організацій Києва, взяли на себе спільні зобов’язання розробити та реалізувати молодіжну програму «Молодь обирає МАЙБУТНЄ» на 2008-2010 роки. Програма являтиме собою довгостроковий план заходів направлений на покращення життя столичної молоді та її реальне залучення до діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування. «Ми повинні об’єднати зусилля, а відповідальність має бути з обох боків: зі сторони майбутньої влади і з боку молоді», - зауважив Віталій Кличко. Кандидат у мери наголосив на необхідності спільно з молоддю написати програму «Молодь обирає майбутнє», адже «ніхто інший не знає краще про проблеми молоді, ніж власне сама молодь», - зауважив він. Віталій Кличко наголосив на необхідності забезпечення студентів робочими місцями після завершення їхнього навчання у вузах, розробки пільгових програм кредитування житла, забезпечення інтернетом інститутів, бібліотек, гуртожитків. – «Обіцянок дають багато, але ми повинні перейти до реальних дій», - каже політик.
Меморандум з Віталієм Кличком підписали ВГО «Український Молодіжний Собор», ВГО «Молодий Народний Рух», ВМГО «Молодий Рух», ВМГО «Молода Просвіта», ВМГО «Молодий Націоналістичний Конгрес», ВМОСВ «Зарево», ВМГО «Християнсько-Демократичний Союз Молоді», Спілка дитячих організацій міста Києва. Проте документ є відкритим до підписання всіма молодіжними громадськими організаціями міста Києва, і кожною молодою особою зокрема.
|