Четверг, 25-04-2024, 11:01
 
Начало Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость"
Меню сайта
Разделы новостей
Літературна акція [19]
Про StelmaShow [7]
Наші мандри [3]
Наш опрос
Оцініть мій сайт

Результаты · Архив опросов

Всего ответов: 82
Новости сайта
» Про StelmaShow

Заступник голови Київської міської організації УРП "Собор" Артем Стельмашов представив Україну на Всесвітньому молодіжному форумі у Гданську і привітав лідера польської «Солідарності» Леха Валенсу з 25-річчям присудження йому Нобелівської премії миру.

Форум у Гданську зібрав 800 молодіжних лідерів з 44 країн світу. Вони отримали унікальну можливість зустрітися також з іншими лауреатами Нобелівської премії миру - Далай-ламою XIV, Адольфо Пересом Есківелем, Фредеріком Віллем де Клерком та Ширін Ебаді.

Крім того, Артем Стельмашов взяв участь в акції "Експрес Солідарності", організовану Європейським центром солідарності (ECS) у трьох польських містах (Краків - Варшава - Гданськ). У рамках акції 200 молодих лідерів з усього світу відвідали місця, які є символами боротьби проти тоталітарного режиму, за свободу і мир в Європі. Вони також взяли участь у лекціях та дискусіях про значення солідарності та основних ідей свободи і гідності. 

Упродовж першої частини з ... Читати далі »

Категория: Про StelmaShow | Просмотров: 39805 | Добавил: stelmashow | Дата: 13-01-2009 | Комментарии (373)

 
Заступник голови УМС Андрій Бандура та член президії Центральної Ради організації Артем Стельмашов обрані заступниками Анатолія Пахлі – керівника київської міської організації Української республіканської партії „Собор”. Представник УМС Богдан Галицький обраний членом ревізійної комісії КМО УРП „Собор” Таке рішення прийняла звітно-виборча конференція парторганізації.
Делегати конференції заслухали звіт голови КМО УРП „Собор”, члена Центрального Проводу Олександра Головка, оцінили роботу Ради партійної організації як задовільну. Того ж дня було обрано нового керівника столичної партійної організації – ним став контр-адмірал у відставці, керівник Державної служби туризму і курортів України Анатолій Іванович Пахля, його заступниками обрано М.Стріху, Є.Петренка, А.Бандуру, А.Стельмашова.
В роботі конференції взяв участь Голова УРП „ ... Читати далі »
Категория: Про StelmaShow | Просмотров: 1362 | Добавил: stelmashow | Дата: 13-01-2009 | Комментарии (0)

Всеукраїнська громадська організація «Український Молодіжний Собор» виступила партнером в організації конкурсу ««Містер Києво-Могилянської Академії», який відбувся 7 березня 2008 року.         
Учасників і глядачів заходу привітав та вручив цінний приз переможцю голова Київської міської організації «Українського Молодіжного Собору» Артем Стельмашов. Учасниками конкурсу стали: Дрижак Олег (ФЕН-4), Іваненко Святослав (ФСНСТ-1), Король Олександр (ФІН, МП-2), Красієв Олександр (ФПрН-3), Пащук Володимир (ФПвН-1), Смичніков Олександр (ФІН, МП-2), Федоренко Сергій (ФСНСТ-4) та Фаворський Володимир (ФГН-1), який і став переможцем.
Усі кошти, отримані від спонсорів цього заходу, будуть витрачені на купівлю комп'ютерів та навчальних дисків для дитячих будинків в Івано-Франківскій та Донецькій області, чим буде показано бачення єдності України.
Конку ... Читати далі »
Категория: Про StelmaShow | Просмотров: 1226 | Добавил: stelmashow | Дата: 13-01-2009 | Комментарии (0)

У суботу, 27 січня 2007 року, відбулася звітно-виборча конференція Київської міської організації „Український Молодіжний Собор”, за результатами якої столичний осередок УМС очолив Артем Стельмашов – член президії Центральної Ради організації. Заступниками Артема стали Анна Заклецька та Богдан Галицький. Керівник осередку Молодіжного Собору в Національному університеті харчових технологій Володимир Подзизей увійшов до складу Ради організації.

В конференції взяли участь голова Молодіжного Собору Павло Тарасюк, активісти молодіжної організації Києва, заступник голови столичної організації УРП „Собор” Віктор Безверхий.

Серед пріоритетів оновленого керівництва КМО УМС – реалізація соціально значимих проектів в сфері туризму, міжнародного молодіжного співробітництва, агітація за вступ України до НАТО та локальні проекти на рівні вищих навчальних закладів.

Конференція також прийняла рішення рекомендувати конференції столичної парторганізації обрати Артема Стельмашова заступником г ... Читати далі »

Категория: Про StelmaShow | Просмотров: 1531 | Добавил: stelmashow | Дата: 01-02-2007 | Комментарии (0)

Стельмашов Артем Кирилович

Народився 25 червня 1981 року в місті Києві. Після закінчення середньої школи № 92 ім. Івана Франка (м. Київ), у 1998 році вступив на Видавничо-поліграфічний факультет Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, який закінчив з відзнакою у 2004 році.
У 1999-2003 роках був Головою Студентської ради ВПФ НТУУ “КПІ”, обирався до Вченої ради НТУУ “КПІ”. Член Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ “КПІ”, Всеукраїнської асоціації молодих науковців.
У 2002-2005 роках працював журналістом політичної редакції інформаційного агентства УНІАН, політичним оглядачем “Української газети”, співпрацював з українсько-польським виданням “ПроЄвропа”.
У 2005-2006 рр. працював керівником Прес-служби Ради міністрів Автономної Республіки Крим.
З травня 2006 року по березень 2007 року ... Читати далі »
Категория: Про StelmaShow | Просмотров: 2590 | Добавил: stelmashow | Дата: 28-09-2006 | Комментарии (3)

Інтерв'ю Артема Стельмашова газеті "Поліграф".

Здогадайтеся, хто з випускників ВПФу мав прізвисько Скажений Равлик, хто балотувався до Київради та організував перший в історії конкурс "Міс поліграфія"… Так! Це — Артем Стельмашов, у минулому — Голова Студради нашого факультету, а потім — кореспондент УНІАНу.

— Артеме, відкрий нам, будь ласка, таємницю про те, як ти почав працювати в УНІАНі.
— Я дуже хотів влаштуватися туди на роботу, для цього вигадав історію про практику, яку потрібно було пройти саме там. Мене, звісно, запитали, чи є досвід роботи в галузі журналістики, на що я відповів, що працював у спортивній газеті, але оскільки я прийшов у політвідділення, то це нікого особливо не зацікавило. Далі, щоб показати свій професіоналізм, я кинув декілька слів типу “lead” і “background” (журналістська термінологія), і такий підхід, на щастя, спрацював. Крім того, я мав певні знання щодо структури подачі матеріалу в інформагенстві. Спочатку ... Читати далі »

Категория: Про StelmaShow | Просмотров: 1337 | Добавил: stelmashow | Дата: 01-09-2006 | Комментарии (0)

Заходьте за адресою:
www.stelmashow.pp.net.ua/photo/6-1
і насолоджуйтесь.
Чекаю ваших внесків у цю справу. Надсилайте фото в електронному вигляді, щоб всі наші могли ЦЕ побачити. Заходьте в гості. Спілкуймося, бо ми того варті!

Категория: Про StelmaShow | Просмотров: 1223 | Добавил: stelmashow | Дата: 14-07-2006 | Комментарии (0)

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
Календарь новостей
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Форма входа
Поиск по новостям
Друзья сайта
Статистика